Sterk Beroepsonderwijs 31 januari 2025

Afsluiting programma Sterk Beroepsonderwijs met drie regionale bijeenkomsten

Afsluiting programma Sterk Beroepsonderwijs met drie regionale bijeenkomsten

In 2025 sluiten de Stichting Platforms vmbo, VO-raad, MBO Raad en Connect Groen het programma Sterk Beroepsonderwijs af met drie regionale bijeenkomsten in Zwolle, Eindhoven en Amsterdam.

Het programma Sterk Beroepsonderwijs ging in 2016 van start. In het programma deden vmbo en mbo ervaringen op over samenwerking en doorlopende leerlijnen.

Drie regionale bijeenkomsten

Tijdens de afsluitende regionale bijeenkomsten staat kennisdeling centraal: leren van andere scholen die de samenwerking tussen vmbo en mbo hebben vormgegeven. Verschillende vragen komen aan bod. Hoe start je een samenwerking op? Hoe geef je vorm aan begeleiding en warme overdracht? En hoe richt je borging in? Daarnaast zal er ook aandacht zijn voor loopbaanoriëntatie- en begeleiding.

Je bent welkom bij een van deze drie bijeenkomsten:

  • Maandag 3 maart 2025 bij BCN in Zwolle
  • Donderdag 13 maart 2025 bij BCN in Eindhoven
  • Donderdag 20 maart 2025 bij de Rai in Amsterdam tijdens de week van het beroepsonderwijs, in combinatie met de finales van Skills.

Meer informatie en aanmelden

Kijk voor meer informatie en aanmelden voor de regionale bijeenkomsten op de website van Sterk Beroepsonderwijs.

 


Meer nieuws